Apsipirkimas

Pristatymo įkainiai Lietuvoje

Nemokamas pristatymas nuo 50 eur.

Iki 10 kg 4 €. Virš 10 kg 5 €

Pristatymo įkainiai Europoje

kgLVEEPLFINEU1EU2EU3NonEU1NonEU2NonEU3
2 kg 4,36 €5,32 €14,04 €17,55 €17,55 €21,05 €33,40 €17,55 €21,05 €33,40 €
5 kg 4,60 €5,69 €16,70 €21,90 €21,90 €24,56 €36,91 €21,90 €24,56 €36,91 €
10   kg 5,08 €6,41 €16,70 €21,90 €21,90 €24,56 €36,91 €21,90 €24,56 €36,91 €
30   kg 5,69 €6,78 €16,70 €21,90 €21,90 €24,56 €36,91 €21,90 €24,56 €36,91 €
50   kg 7,02 €9,32 €17,55 €24,56 €24,56 €27,23 €39,45 €24,56 €27,23 €39,45 €

EU1 – Austrija, Belgija, Čekija, Danija, Liuksemburgas, Olandija, Prancūzija, Slovakija, Vokietija;

EU2 – Didžioji Britanija, Italija, Kroatija, Slovėnija, Švedija, Vengrija;

EU3 – Airija, Bulgarija, Graikija, Ispanija, Portugalija, Rumunija;

NonEu1 – Norvegija, Šveicarija;

NonEu2 – Bosnija – Hercegovina, Serbija

NonEu3 – Islandija

Pristatymo terminai:

Viena diena užsakote, sekančią dieną paruošiamas pristatymui.
Kai prekės neturime sandėlyje, papildomai jums informuosime apie planuojamą pristatymo datą.

Įpakavimas:
Prekės yra supakuojamos į kartoninę tarą, taip, kad jos saugiai pasiektų jūsų nurodytą pristatymo vietą. Įpakavimui naudojami maistiniai plastiniai maišeliai, maistinė stech plėvelė, burbulinė plėvelė ar porolono granulės, apsaugančios jūsų prekes transportavimo metu. Prekės su galiojimo terminu, turi ženklinimus, dozavimo ir vartojimo instrukcijas. 

Prekių priėmimas, gavimas:

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos ir prekės(-ių) būklę bei pasirašykite krovinio važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės(-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės(-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai  siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Pretenzijos dėl pažeistos prekės gali būti pareikštos per 7 darbo dienas, nuo prekių gavimo datos.

Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:
prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;
prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Kilus klausimams, skambinkite telefonu +370 69945718, arba elektroniniu laišku daiva.seskauskaite@gmail.com

Asmeninių duomenų apsauga

SSL sertifikatas užtikrina parduotuvės lankytojų informacijos apsaugą.

Saugus apsipirkimas internetu yra susijęs su asmeninių duomenų apsauga. Duomenų perdavimas tampa vis didesniu interneto naudotojų rūpesčiu. Skaitant el. paštą ar įkeliant duomenis į savo svetainę, dažniausiai informacija serveriui iš naudotojo kompiuterio yra perduodama atviru pavidalu, tad pašaliniai asmenys gali ją perimti ir lengvai perskaityti.

Duomenų nutekėjimo internete faktus sunku pastebėti, nes suinteresuotiems asmenims nebūtinas tiesioginis priėjimas prie informacijos šaltinio. Todėl nešifruodami perduodamos informacijos niekada negalite būti tikri, kas skaito jūsų laiškus ar naudojasi jūsų slaptažodžiais.

SSL sertifikatas garantuoja, kad jūsų duomenys bus saugūs, kadangi visa tarp lankytojo naršyklės ir svetainės serverio siunčiama informacija yra šifruojama. Duomenų šifravimo sudėtingumas užkirs kelią neteisėtam informacijos dekodavimui net pasitelkus galingiausius superkompiuterius. 

Įsitikinant, kad svetainė daivaseskauskaite.lt veikia saugiu rėžimu, prie internetinis adresas prasideda https:// 

Informacinės visuomėnes plėtros komitetas prie susiekimo ministerijos rekomenduoja: “Užsisakinėdami prekes ar paslaugas internete visada paisykite saugumo reikalavimų. Geriau rinkitės interneto svetaines, kurių dalies, skirtos pateikti asmeninę informaciją (pvz., skirtos prisijungti prie Jūsų paskyros, užsakyti prekes ar už įsigyjamas prekes apmokėti), adresai prasideda „https://…“, o ne „http://….“. Veiksmus atliekant interneto svetainėje ar jos dalyje, kurios adresas prasideda „https://…“, ryšio duomenys yra šifruojami, todėl turintiems tikslą užvaldyti Jūsų duomenis asmenims šiuos duomenis gauti bus praktiškai neįmanoma . Tai, kad ryšys su interneto svetaine ar jos dalimi yra saugus, dažnai parodo mažas pakabinamos spynos simbolis (pvz., Internet Explorer 9 naršyklėje – adresų juostos dešinėje pusėje).

Klientų atsiliepimai – evertink.lt svetainėje

Po apsipirkimo kiekvienas gali įvertinti atliktą paslaugą, palikti savo nuomonę apie paslaugos kokybę. Tai suteikia saugumo jausmą jums, paremtą kitų pirkėjų patirtimi. 

Mes vertiname asmeninius santykius ir pasitikėjimą, todėl kiekvienas kliento įvertinimas mums yra labai svarbus. Išanalizuojame kiekvieną atsiliepimą, padarome išvadas ir atliekame sprendimus, gerinančius paslaugos kokybę. Kliento įvertinimas svarbus ne tik mums, bet ir Jums mūsų būsimiems klientams.

Būkite tikri, kad apsipirkti daiva.seskauskaite.lt parduotuvėje yra saugu.

Atsiskaitymų saugumas

Paysera sistema apsaugota pažangiausiais SSL koduotais saugumo sertifikatais, moderniausiais techniniais ir programiniais sprendimais. Paysera nuolat tikrina savo partnerius ir užtikrina, kad atsiskaitymas būtų įvykdytas saugiai.

Pirkimo taisyklės

PREKIŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

1.     BENDROSIOS NUOSTATOS

Šios pirkimo ir pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato asmens, įsigyjančio prekes elektroninėje parduotuvėje (toliau – Pirkėjas), ir Daiva.Šeškauskaitė.lt (toliau – Pardavėjas) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, Pirkėjui perkant prekes elektroninėje parduotuvėje. Įsigydamas prekes elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas sutinka su šių Taisyklių taikymu.

2. PIRKIMO IR PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMO MOMENTAS

2.1. Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo tada, kai Pirkėjas, elektroninėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs mokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Užsakyti“, ir galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo. Tais atvejais, kai Pirkėjas nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo.

2.2. Kiekvienas užsakymas, sudarytas tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra saugomas daivaseskauskaite.lt duomenų bazėje.

3. PIRKĖJO TEISĖS

3.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje, vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais.

3.2. Pirkėjas (vartotojas) turi teisę, nenurodęs priežasties, atsisakyti elektroninėje parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju (išskyrus sutartį dėl garso ir vaizdo kūrinių bei fonogramų bet kokiose vaizdo ir garso laikmenose, kompiuterinių programų pardavimo (jei Pirkėjas pažeidė pakuotės apsaugas), laikraščių, žurnalų ar kitų periodinių leidinių pardavimo, prekių, kurios buvo gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą ir yra akivaizdžiai jam pritaikytos arba kurios dėl savo prigimties po jų pateikimo Pirkėjui negali būti grąžintos dėl prekinių savybių praradimo (netekimo), yra greitai gendančios arba baigiasi jų galiojimo laikas, pardavimo), apie tai raštu pranešęs Pardavėjui per 30 darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos (grąžinimo sąlygas, kurios yra sudedamoji šių Taisyklių dalis).

3.3. Pirkėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

4. PIRKĖJO PAREIGOS

4.1. Pirkėjas privalo sumokėti prekių ir jų pristatymo kainą, taip pat kitus mokėjimus (jei tokie nurodyti sudarant sutartį) ir priimti užsakytas prekes. Už prekes Pirkėjas sumoka naudodamasis savo banku internete, į kurį pateikiama nuoroda elektroninėje parduotuvėje (tuo atveju, jei Pardavėjas su Pirkėjo banku turi sudaręs atitinkamą sutartį), arba atlikdamas mokėjimą iš bet kurio kito banko į Pardavėjo sąskaitą UAB Paysera, 35000, EVP9010001187349, IBAN LT953500010001187349, Adresas: Mėnulio g. 7, Vilnius 04326, ir nurodytą „Kontaktuose“.

4.2. Jei pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo juos atnaujinti.

4.3. Pirkėjas privalo patvirtinti mokėjimo pavedimą Pirkėjo banke internete, į kurį pateikiama nuoroda elektroninėje parduotuvėje (tuo atveju, jei Pardavėjas su Pirkėjo banku turi sudaręs atitinkamą sutartį), arba atlikti mokėjimą iš bet kurio kito banko bei atskiru elektroniniu laišku atsiųsti Pardavėjui pranešimą apie mokėjimo atlikimą ne vėliau kaip per 24 valandas nuo mygtuko „Užsakyti” paspaudimo. Per šį terminą mokėjimo pavedimo nepatvirtinus arba atskiru elektroniniu laišku neatsiuntus Pardavėjui pranešimo apie mokėjimo atlikimą, Pardavėjas turi teisę laikyti, kad Pirkėjas atsisakė pirkimo ir pardavimo sutarties. Pirkėjo pasirinktos prekės rezervuojamos bei Pardavėjas imasi vykdyti pirkimo ir pardavimo sutartį tik tada, kai Pardavėjas gauna pranešimą iš Pirkėjo banko ar Pirkėjo apie atliktą mokėjimą už pasirinktas prekes.

4.4. Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

5. PARDAVĖJO TEISĖS

5.1. Jei Pirkėjas bando pakenkti elektroninės parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, Pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti (nutraukti) jam galimybę naudotis elektronine parduotuve ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius.

5.2. Pardavėjas turi teisę vienašališkai pakeisti šias Taisykles, jas paskelbdamas elektroninės parduotuvės tinklalapyje. Pakeitimai įsigalioja nuo paskelbimo momento visiems po paskelbimo sudaromiems sandoriams.

5.3. Pardavėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

6. PARDAVĖJO PAREIGOS

6.1. Pardavėjas įsipareigoja dėti pastangas sudarant sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Pardavėjas nesuteikia jokių garantijų, kad elektroninė parduotuvė veiks nenutrūkstamai.

6.2. Pardavėjas įsipareigoja laikytis kitų šiose Taisyklėse nustatytų reikalavimų.

7. PREKIŲ PRISTATYMAS

7.1. Prekes Pirkėjo sąskaita pristato transporto įmonė. Atskirais Pardavėjo nurodytais atvejais prekės pristatomos Pardavėjo sąskaita.

7.2. Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio ir kainos.

7.3. Prekės užnešimo paslauga užsakoma atskirai iki apmokėjimo už prekes ir pasirinktas paslaugas. Prekės užnešimo paslaugą apmoka Pirkėjas. Atskirais Pardavėjo nurodytais atvejais prekės užnešimo paslaugą apmoka Pardavėjas.

7.4. Įprastai prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per 1-2 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes bei prekių transportavimą, jei prekės yra Pardavėjo sandėliuose. Pardavėjas negarantuoja, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per ankstesniame sakinyje nurodytą terminą, ypač jei užsakomos prekės nėra Pardavėjo sandėliuose. Prekės pristatomos visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, įskaitant Kuršių neriją (taikoma papildoma priemoka).

7.5. Tiksli prekių pristatymo data ir laikas nurodomi Pardavėjo Pirkėjui pateikiamame pranešime el. pašto adresu Pirkėjo nurodytu registracijos formoje. Atitinkamai Pirkėjas, sudaręs pirkimo ir pardavimo sutartį, įsipareigoja kiekvieną dieną tikrinti minėto el. pašto dėžutę, kol bus gautas pranešimas dėl prekių pristatymo.

7.6. Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.

7.6.1. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.

7.6.2. Pirkėjui ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.

7.7. Pristačius ir perdavus prekes Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės Pirkėjui yra perduotos, neatsižvelgiant į tai, ar prekes faktiškai priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs prekes nurodytu adresu. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsdamas, bet ne vėliau kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją.

7.8. Jei prekes priims ne Pirkėjas, Pirkėjas privalo nurodyti prekes priimsiančio asmens duomenis, pildydamas užsakymo pristatymo informaciją.

8. ATSAKOMYBĖ

8.1. Pirkėjas atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Pirkėjas prisiima atsakomybę už padarinius, kilusius dėl registracijos formoje pateiktų duomenų klaidingumo ar netikslumo.

8.2. Už pirkimo ir pardavimo sutarties, sudarytos naudojantis elektronine parduotuve, pažeidimą šalys atsako Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

8.3. Atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos elektroninio parašo įstatymo 8 str. 3 d. nuostatas, Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria, kad Pirkėjo veiksmų elektroninėje parduotuvėje patvirtinimas prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenimis (atpažinimo kodu) turi Elektroninio parašo įstatymo 8 str. 1 d. įtvirtintą elektroninio parašo teisinę galią (t. y. turi tokią pačią teisinę galią, kaip ir parašas rašytiniuose dokumentuose ir yra leistinas kaip įrodymo priemonė teisme). Pirkėjas privalo saugoti savo prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenis ir jų neatskleisti, užtikrinti, kad duomenys būtų žinomi tik jam pačiam ir duomenimis naudotųsi tik jis pats, neperduoti ir kitais būdais nesudaryti galimybės kitiems asmenims su tais duomenimis susipažinti ar jais pasinaudoti. Kilus įtarimui, kad prisijungimo duomenys galėjo būti sužinoti kito asmens, nedelsiant apie tai pranešti Pardavėjui, taip pat nedelsiant informuoti Pardavėją apie prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenų pažeidimą ar paviešinimą. Visi veiksmai, atlikti naudojantis Pirkėjo atpažinimo kodu, laikomi atliktais Pirkėjo, ir Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už tokių veiksmų pasekmes.

8.4. Pardavėjas neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jei Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje esančias nuorodas.

8.5. Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje pateiktos prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais neatitinka realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatumų.

9. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

9.1. Paspausdamas mygtuką „Užsakyti“, Pirkėjas patvirtina, kad jis ir jo atstovai (Pirkėjas turi savo atstovų sutikimus) sutinka pateikti Pardavėjui šiose Taisyklėse ir registracijos formoje nurodytus savo asmens duomenis bei neprieštarauja, kad Pirkėjo ir (ar) jo atstovų pateiktus asmens duomenis Pardavėjas tvarkytų internetinės prekybos tikslu.

9.2. Paspausdamas mygtuką „Užsakyti“, Pirkėjas patvirtina, kad jis ir jo atstovai (Pirkėjas turi savo atstovų sutikimus) sutinka, kad Pirkėjo ir (ar) jo atstovų pateikti Pirkėjo ir (ar) jo atstovų asmens duomenys būtų teikiami Pardavėjo pasirinktiems tretiesiems asmenims, kad šie juos tvarkytų internetinės prekybos tikslu, kaip aptarta kitame punkte.

9.3. Paspausdamas mygtuką „Užsakyti“, Pirkėjas patvirtina, kad jis ir jo atstovai (Pirkėjas turi savo atstovų sutikimus) sutinka atsiimdamas prekes prekių atsiėmimo vietoje pateikti Pardavėjui ir (ar) trečiajam asmeniui, Pardavėjo nurodymu pristačiusiam prekes, vieną iš asmenį identifikuojančių dokumentų: pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą, siekiant tinkamai identifikuoti Pirkėją ir (ar) jo atstovus internetinės prekybos tikslu. Pirkėjas taip pat patvirtina, kad jis ir jo atstovai (Pirkėjas turi savo atstovų sutikimus) sutinka, kad prekių atsiėmimo metu prekių atsiėmimo vietoje Pardavėjas ir (ar) trečiasis asmuo, Pardavėjo nurodymu pristatęs prekes, nusirašytų Pirkėjo ir (ar) jo atstovo pateikto asmenį identifikuojančio dokumento duomenis ir šiuos duomenis tvarkytų (įskaitant, bet neapsiribojant duomenų perdavimą Pardavėjui) internetinės prekybos tikslu.

9.4. Pažymėdamas varnele punktą „Naujienų prenumerata“, Pirkėjas patvirtina, kad jis ir jo atstovai (Pirkėjas turi savo atstovų sutikimus) sutinka, kad Pardavėjui pateiktus Pirkėjo ir (ar) jo atstovų asmens duomenis Pardavėjas tvarkytų tiesioginės rinkodaros tikslu. Pardavėjas nurodo, kad Pirkėjo (jei šis yra fizinis asmuo) ir jo atstovų asmens kodų tiesioginės rinkodaros tikslu Pardavėjas netvarkys.

9.5. Pažymėdamas varnele punktą „Naujienų prenumerata“, Pirkėjas nurodo, kad jis ir (ar) jo atstovai (Pirkėjas turi savo atstovų sutikimus) sutinka, kad Pardavėjui pateikti jų asmens duomenys būtų teikiami Pardavėjo pasirinktiems tretiesiems asmenims, kad šie juos tvarkytų tiesioginės rinkodaros tikslu, kaip aptarta kitame sakinyje. Pažymėdamas varnele punktą „Naujienų prenumerata“, Pirkėjas nurodo, kad jis ir (ar) jo atstovai (Pirkėjas turi savo atstovų sutikimus) sutinka gauti informacinę ir reklaminę medžiagą apie paslaugas, prekes iš Pardavėjo bei (ar) jo pasirinktų trečiųjų asmenų registracijos formoje nurodytu ir (arba) kitu Pirkėjo, jo atstovų pateiktu adresu, SMS žinute, skambučiu į nurodytą mobiliojo telefono numerį, elektroniniu paštu.

9.6. Paspausdamas mygtuką „Užsakyti“, Pirkėjas patvirtina, kad jis (jei Pirkėjas yra fizinis asmuo) ir jo atstovai yra informuoti apie savo teisę susipažinti su Pardavėjo tvarkomais savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų, nesutikti, kad būtų tvarkomi jų asmens duomenys bet kuriuo iš tikslų.

9.7. Paspausdamas mygtuką „Užsakyti“, Pirkėjas patvirtina, kad jis ir jo atstovai žino turintys teisę atsisakyti pateikti savo asmens duomenis, tačiau supranta, kad asmens duomenys yra reikalingi ir būtini siekiant vienareikšmiškai identifikuoti Pirkėją ir (ar) jo atstovus internetinės prekybos tikslais, ir nepateikus asmens duomenų bei (ar) nesutikus, kad jie būtų tvarkomi internetinės prekybos tikslu, negalės sudaryti ir (ar) vykdyti sutarties.

10. INFORMACIJOS SIUNTIMAS

10.1. Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.

10.2. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo elektroninės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“ nurodytu adresu.

11. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

11.1. Šios Taisyklės neriboja Pirkėjo (vartotojo) teisių, nustatytų Lietuvos Respublikos teisės aktuose, įskaitant teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą.

11.2. Visi nesutarimai, kilę iš ar susiję su pirkimo ir pardavimo sutartimi tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti, nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Apmokėjimo būdai

Banko kortele

Priimame VISA, MASTERCARD ir MAESTRO korteles. Saugumą garantuoja Paysera.com

_________________________________________________

Elektroninėje bankininkystėje

Apmokėjimas prisijungus prie vienos iš jūsų pasirinktų bankininkystės sistemų.

Banko sąskaitos numeris: LT897300010001247717, AB Swedbank

UAB Paysera, 35000, EVP9010001187349, IBAN LT953500010001187349, Adresas: Mėnulio g. 7, Vilnius 04326

Pavedimu gavus sąskaitą

Šis mokėjimo pasirinkimas galimas turint atskirą susitarimą dėl mokėjimo atidėjimo ar mokant už prekes pagal išankstinę sąskaitą faktūrą.

Gavėjo pavadinimas: dr. Daiva Šeškauskaitė, Banko sąskaitos numeris: LT897300010001247717, AB Swedbank

UAB Paysera, 35000, EVP9010001187349, IBAN LT953500010001187349, Adresas: Mėnulio g. 7, Vilnius 04326

Gavus prekes

Pasirinkus apmokėjimą atsiimant prekes, už prekes apmokėsite kurjeriu pristačius Jums į vietą. Paslaugos mokestis 0,9 EUR. Atkreipiame dėmesį, kad kurjeriui reikia pateikti sumą be grąžos

Prekių grąžinimas

Suteikiame 30 kalendorinių dienų prekių grąžinimo garantiją. Prekių grąžinimas galimas nenurodant grąžinimo priežasties, ar kai gautos prekės neatitinka internetinėje parduotuvėje nurodyto aprašymo ar kiekio, yra netinkamos kokybės.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė ar aprašymas, įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis daiktų grąžinimo ir keitimo tvarka Lietuvoje reglamentuojama Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėse, patvirtintose Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 (aktuali redakcija – http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=420479). Kitu atveju priekių grąžinimo kaštus padengia pats pirkėjas.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

Apie prekių grąžinimą prašome informuoti elektroniniu paštu: daiva.seskauskaite@gmail.com laiško “Subject” eilutėje nurodydami savo prekių įsigijimo Sąskaitos-faktūros numerį ir prierašą “Grąžinamos prekės”. Laiške nurodykite prekės pavadinimą ir trumpai aprašykite prekės grąžinimo priežastį.

– grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);
– prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

– prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
– grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
– grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo atskirai išduotas) ir užpildytą prekės grąžinimo dokumentą, kuris Jums pateikiamas kartu su preke.

Prekės grąžinamos darbo metu (I-V-iais nuo 8 val. iki 17 val.) Sargeliai 7, Raseinių r., Lietuva, 60443.

Kontaktai:

AB Swedbank. Banko sąskaitos numeris: LT897300010001247717 Adresas: Konstitucijos pr. 20A, 03502 Vilnius, Lietuva. Elektroninio pašto adresas info@ swedbank.lt. Juridinio asmens kodas 112029651. SWIFT kodas HABALT22

UAB Paysera, 35000, Banko sąskaitos numeris: EVP9010001187349, IBAN LT953500010001187349. Adresas: Mėnulio g. 7, Vilnius 04326

dr. Daiva Šeškauskaitė / PhD Daiva Šeškauskaitė
+370-699-45718
daiva.seskauskaite@gmail.com
https://daivaseskauskaite.lt
https://www.pakartot.lt/alias/ daiva-seskauskaite
https://www.facebook.com/ daiva.seskauskaite
https://paslaugos.lt/uab- kruenta-dr305
dr. Daiva Šeškauskaitė Skalsa – dainų atlikėja, muzikantė, lektorė, apeigų vedėja ir organizatorė. Singer-songwriter, musician, lecturer, ceremony, the wedding planner and event organizer. Skalsa veda lietuviškas apeigas, šventinimą, įsirašymą į merginas, vyrus, vardynas, sužadėtuves, žiedynas, vestuves, įvairiomis progomis kaip inauguracijos, šventinimai įvairių monumentų, paminklų. Koncertuoja, veda užsiėmimus, paskaitas apie lietuvių gamtos tikėjimą, pasaulėžiūrą, pasaulėjautą, mitologiją.
UAB Kruenta
302619260

Tel. nr. +370 699 45718

Įrašykite ieškomą raktažodį ir paspauskite "Enter", kad pradėti ieškoti. Paspauskite "ESC", kad uždaryti paiešką.

Grįžti į Viršų