Daivos Šeškauskaitės Skalsa dovanų kortelė

Patirk įspūdingąją Baltiškąją paslaptį ir padovanok Kalėdoms draugui, draugei Daivos Šeškauskaitės Skalsa dovanų kortelę. Kortelėje rasite pasiūlymus kaip išpildys Daiva Šeškauskaitė Skalsa jūsų norus. Paskaitys paskaitą apie simbolius, praves nuostabų kalėdinį ar kitą renginį, šventę, užsiėmimą, degustaciją. Surengs parodą. Kortelė – maistas. Tai aliejai, kanapių druska. Kosmetika: hidrolatai.

Pasiūlymas – Daivos Šeškauskaitės Skalsa dovanų kortelė – patirk įspūdingąją Baltiškąją paslaptį ir padovanok Kalėdoms draugui, draugei Daivos Šeškauskaitės Skalsa Dovanų kortelę

Kiekvienais metais Kalėdoms artėjant, mes ieškome unikalių, prasmingų dovanų, kurios sužadintų džiaugsmą ir paliktų neeilinį įspūdį. Šiais metais pasiūlome išskirtinį pasiūlymą – Kortelę, kuri atveria duris į įspūdingąją baltiškąją paslaptį.

Kalėdinė paslaptis su Daiva Šeškauskaitė:

Daiva Šeškauskaitė Skalsa, įkvepiančios Lietuvos gamtos ir kultūros tyrinėtoja, pristatys paslaptingus Baltijos regiono ritualus ir simbolius. Su dovanų kortele, jūs turėsite galimybę patirti ją gyvai, kai ji įvykdys jūsų asmeninius norus. Daiva dėmesingai pasižada jums atskleisti tų paslapčių gilumą, kuris slypi tarp tradicijų ir modernumo.

Ką rasite Daivos Šeškauskaitės Skalsa Dovanų kortelėje:

 1. Asmeninė paskaita apie Simbolius:
  • Daiva Šeškauskaitė surengs asmeninę paskaitą, kurioje aptars simbolius ir ritualus, kuriuos Baltijos regione naudojo senovės žmonės. Tai puiki galimybė sužinoti daugiau apie unikalias tradicijas.
 2. Įdomus Kalėdinis ar kitas metų, šeimos, įmonės renginys:
  • Pasirinkite įspūdingą kalėdinį ar kitą renginį, degustaciją, žaidimą, kuriame norėtumėte dalyvauti, ir Daiva Šeškauskaitė taps jūsų gidu per šią nuostabią patirtį.
 3. Šventės, užsiėmimo, degustacijos, paskaitos pravedimas, parodos rengimas, pristatymas:
  • Su Daiva Šeškauskaitė Skalsa jūs galėsite dalyvauti įdomiuose užsiėmimuose ir šventėse, kurie slypi už tradicinių vakarienių ribų. Būkite dalis Baltiškos paslapties ir leiskite jai atskleisti tai jums.
 4. Maisto, kosmetikos pasiūlymai:
  • Daivos Šeškauskaitės Skalsa Dovanų kortelė siūlo dvasinius pasiūlymus. Daivos Šeškauskaitės Skalsa Dovanų kortelė – tai skoniai ir aromatai. Dovanų kortelė apima specialius – aliejus, kanapių druską ir kosmetikos produktus, hidrolatai. Galėsite užsisakyti supakuotą dovaną.

Kodėl pasirinkti Daivos Šeškauskaitės Skalsa Dovanų kortelę?

 • Unikali patirtis: Jūsų draugui, draugei bus suteikta galimybė patirti kasdienybės išskirtinumą su Daiva Šeškauskaitė, aistringa regioninės kultūros ir tradicijų tyrinėtoja.
 • Asmeniniai norai: galėsite pasirinkti paslaugas pagal savo draugo interesus ir pomėgius, suteikdami jam asmeninę patirtį.
 • Kūrybiškumas: Dovanų kortelė subtiliai perteikia per degustacijose patirtą skonį ir kvapą.

Ši dovanų kortelė dovanoja daugialypę patirtį, įkvepia tyrinėti paslaptingąją lietuvišką, baltiškąją kultūrą. Kalėdų dovanų sąrašas tikrai taps išskirtinis su šiuo pasiūlymu – Daivos Šeškauskaitės Skalsa dovanų kortele. 

Dovanų kortelė galioja vienerius (1) metus nuo pirkimo datos.

Parašė straipsnių: 95

Parašykite komentarą

Susiję įrašai

Įrašykite ieškomą raktažodį ir paspauskite "Enter", kad pradėti ieškoti. Paspauskite "ESC", kad uždaryti paiešką.

Grįžti į Viršų